7’den 70’e fotoğraf çekilmeyi seven herkese uygun odaların olduğu, özenle ve tüm detaylarıyla hazırlanmış interaktif bir stüdyo!
Burada 12 konseptte 100lerce farklı detay ile fotoğraflar çekilebilir ve sosyal medyanızı ilgi odağı haline getirebilirsiniz.

Eskişehir’de ilk ve tek olması , aynı zamanda Türkiye’de gerçek konseptler oluşturulan tek pop-up deneyimi olması ! Çekildiğiniz resimlerde tüm objeler gerçek materyallerle yapılıp birebir deneyimleme sunar. Muadilleri gibi basit ve ucuz görsellere kaçmaz.

Girişteki turnikeden jetonunuzu alarak içeriye girmenizle deneyimleme başlar. Tüm konseptlerde istediğiniz gibi fotoğraflar çekilebilir isterseniz size yardımcı olacak personellerimizden çekim isteyebilirsiniz. Üstelik her beden mevcut olan konseptlere uygun kostümler de soyunma kabinlerimde ücretsiz olarak sizlere hazırlanmıştır. Geriye kalan tek şey içeriye girip eğlence garantili pozlar ve dikkat çekici fotoğraflar çekilmek!

Müzemizde kendiniz girip dilediğiniz gibi çekimler yapabildiğiniz gibi birde profesyonel çekimler de bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Bunun İçin önce randevu almanız ve normal giriş ücreti dışında fotoğrafçı ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Müzemiz pazartesi günleri kapalıdır, onun dışında her gün 11:00 / 21:00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir!

Müzemizin 30 kişilik kokteyl alanı mevcuttur. A fan Z ye tüm organizasyon ve düZenlemeler yapılarak size en unutulmaz doğumgünü ve özel gün kutlamalarını sunmaktayız. Bu organizasyonları özel yapan ultra lüks kokteyl alanı dışında tüm konseptlerde unutulmaz fotoğraflar çekilerek kıskanılacak bir doğumgününe ev sahipli edeceksiniz. 

Concept Museum ile ilgili diğer tüm sorularınız ve görüşleriniz için WhatsappApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz!